O nas

Witamy Cię – Drogi Studencie na naszej uczelni!

Jako Samorząd Studencki WSZiB prowadzimy na terenie uczelni działalność w zakresie spraw studenckich. Naszym zadaniem jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów i opiniowanie najważniejszych aktów prawnych na naszej uczelni. Reprezentujemy również naszą uczelnie na Forach Uczelni Niepublicznych oraz innych ważnych wydarzeniach. Wiemy jednak, że nie samą nauką student żyje, stąd dbamy o czas wolny studentów i staramy się organizować ciekawe wydarzenia kulturowe, sportowe czy naukowe. Zapraszamy do udziału w imprezach, zbiórkach charytatywnych i innych akcjach organizowanych w WSZiB. Chcielibyśmy aby nasza uczelnia była przyjazna dla wszystkich studentów i cały czas to udoskonalamy.

Jeśli chciałbyś

spędzić aktywnie czas podczas nauki w WSZiB, zaangażować się w życie uczelni i co najważniejsze – zdobyć ciekawe doświadczenia, które przydadzą Ci się w przyszłości to zgłoś się do nas koniecznie! Zapraszamy do pokoju nr 4, lub do kontaktu przez SUSZI (spis studentów funkcyjnych)

Jeśli szukasz pomocy

lub chcesz się czegoś dowiedzieć to Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zachęcamy również

do zaglądnięcia na nasz fanpage, na którym będziemy udostępniać najnowsze informacje z działalności Samorządu 🙂

Strona na Facebooku:

https://www.facebook.com/sswszib/


O samorządzie Studentów WSZiB

Przewodniczący Samorządu Studentów WSZiB w Krakowie: Bianka Burda

Adres: Kraków 30-079, al. Kijowska 14, pok. 4;

Kontakt mailowy: samorzad@wszib.edu.pl

Telefon wew. 68-11, dzwoniąc spoza uczelni należy wybrać: +(48) 12 635 68 11

Działalność Samorządu Studenckiego WSZiB

Jako Samorząd Studencki WSZiB prowadzimy na terenie uczelni działalność w zakresie spraw studenckich. Naszym zadaniem jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów i opiniowanie najważniejszych aktów prawnych na naszej uczelni. Reprezentujemy również naszą uczelnie na Forach Uczelni Niepublicznych oraz innych ważnych wydarzeniach.

Więcej informacji: o nas