2 cze '24

JuweWSZiB 2024

JuweWSZiB 2024

Drodzy Studenci,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy pierwsze w historii Juwenalia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, podczas których czeka na Was mnóstwo niezapomnianych atrakcji.

Sprawdźcie swoją wiedzę podczas familiady, zdobywajcie nagrody podczas gier i konkursów, zaśpiewajcie ulubione hity na karaoke i bądźcie gotowi na eksplozję energii podczas wieczornej imprezy!

Nie zabraknie pysznego jedzenia serwowanego przez foodtrucki, a przez całe wydarzenie będzie nam towarzyszył DJ, dbający o najlepszą muzykę i niezapomnianą atmosferę.

Jeżeli chcecie wziąć udział w wydarzeniu, koniecznie wypełnijcie formularz dostępny na stronie wydarzenia. Zapraszamy do wspólnego celebrowania święta studentów. Do zobaczenia na Juwenaliach WSZiB!


O Samorządzie Studentów WSZiB

Przewodniczący Samorządu Studentów WSZiB w Krakowie: Jakub Gajewski

Adres: Kraków 30-079, al. Kijowska 14, pok. 4;

Kontakt mailowy: samorzad@wszib.edu.pl

Telefon wew. 68-11, dzwoniąc spoza uczelni należy wybrać: +(48) 12 635 68 11

Działalność Samorządu Studentów WSZiB

Jako Samorząd Studentów WSZiB prowadzimy na terenie uczelni działalność w zakresie spraw studenckich. Naszym zadaniem jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów i opiniowanie najważniejszych aktów prawnych na naszej uczelni. Reprezentujemy uczelnię na Zjazdach Forum Uczelni Niepublicznych, Krajowych Konferencjach Parlamentu Studentów RP oraz pozostałych ważnych wydarzeniach.

Struktura Samorządu Studentów WSZiB